reede, 29. juuli 2016

Praegune vorm, puhkus maal

Sellest nädalast algas mul puhkus ning võtsin kätte ja tegin lõpuks pildid oma praegusest vormist. Poseerimisega on nii, et see ei tule mul praegu kohe üldse välja, eriti peeglita. Peegli ees on poosi palju lihtsam sisse võtta ja ilmselt olekski viimane aeg hakata harjutama, et seda tunnetust kätte saada. Laval ju peeglit pole. Nagu eelmises postituses juba mainisin, siis viimased paar nädalat on keha igasugu tempe teinud ja pigem on kaalu juurde tulnud. Seda head lamedakõhuhommikut polnud tükk aega tundnud, ka pildistamise hommikul oli tegelikult selline paistes tunne. Ma usun, et teate millest ma räägin. Täna hommikul aga tundsin end suurepäraselt. Puhkus ja maalolemine mõjub ilmselt hästi. Siin aga siis pildid. Võrdluseks pole väga midagi tuua. BeFit konkursi lõpupilte võite vaadata SIIT. Kehakaalu vahe on umbes 3kg. Ilmselt nüüd hakkan tihedamini pilte tegema, sest varsti tuleb hakata kuivatama. Piltide pealt on arengut kõige paremini ikka näha. 


Selle nädala kaks esimest trenni, mis on siis raskemad, tegin Tartus ära. Võrreldes eelmise nädalaga tunnen, et energiat on palju rohkem. Esmaspäeval kükkisin ikka 60-ga ja uskumatu kui palju annab juurde, kui keegi kõrvalt ergutab. Lausa kolm inimest karjusid kõrvalt - üles, suru, üles! Ja kui muidu tundus, et enam ei jõua, siis tänu ergutustele tuli veel kolm kordust lisaks. Neli seeriat tegin (14-12-10-8). Jalad pärast tudisesid all. Myfitness võiks siiski natukene rohkem õhku meile anda trennitegemiseks.

Kolmapäeval tulin maale ja plaanin siin nädala lõpuni olla. Esmaspäeva õhtuks tagasi Tartu, et alustada uue nädala trennidega. Kolmapäev oli ülipalav ilm, aga ma otsustasin siiski minna jooksma. Panin küll endomondo tööle, et teada saada palju kilomeetreid tuleb, aga miskipärast GPS ei töötanud. Umbes 11-12 kilomeetrise tiiru tegin ja siis jooksin otse järve. Ujusin natukene ja chillisin niisama järve ääres nautides ilusat loodust. Lihtsalt superhea tunne oli! 

Neljapäeva hommikul oli juba pool kuus äratus, sest kella kuuest liikusime metsa mustikale. Mustikaid oli päris palju. Kaks tundi olime metsas ja siis läksime hommikusuplust tegema. Mõnusalt ergutas küll! Pärast suplust sai nautida kaerahelbeputru mustikatega ning hommikukohvi. Kõht täis, läksin päikest võtma ja mustikaid puhastama. Umbes 8kg mustikaid sain. Enamus rändas sügavkülma, aga jätsin ka välja niisama söömiseks ning brownie-de tegemiseks. Vahepeal mõtlesin ka täna hommikul metsa minna, aga sügavkülm juba marju niii täis. Lähen ilmselt pühapäeval uuesti, et saaks värskeid marju ka Tartu kaasa võtta. Mingi päev lähen kindlasti ka seenele. 


Neljapäeviti-reedeti on ikka jõusaali päev. Kodukandi jõusaal on küll praegu kinni, aga mulle usaldati võti, et saaksin seal üksinda toimetada. Privaatne jõusaal - misniiviga. Ruum on üsna pisikene, aga kuna olin üksinda, siis õhku jagus. Siiski oli seal ulmepalav. Higipiisad aina voolasid ja ausalt pole juba ammu nii läbimärg trennist olnud. Isegi eelmine päev palavaga joostes ei higistanud nii palju. Ja kuna olin ihuüksi, siis ka üks kohustuslik selfie.


Jõusaal on meil vanas koolimajas, mis nüüdseks siis külakeskus. Harjutuste koha pealt pidin natukene improviseerima, sest päris kõike ei saanud nii teha, nagu Tartus teeks. Kergematel päevadel mul ju päris palju masinatega harjutusi, aga siin pidin rohkem vabasid raskusi kasutama. Jälgisin lihtsalt, et kõik vajalikud lihasgrupid saaksid oma koormuse kätte. Kui trenni minnes kiskus ilm väga tormiseks ja lootsin, et ehk saan vihmaga ujuma minna, siis üsna pea läks ilm jälle ilusaks. Järv on külakeskusest paarisaja meetri kaugusel. Seega läksin otse peale trenni jälle ujuma. Tõeline luksus ju! Mõnus väsimus oli peal ja istusin tükk aega järvekaldal ja kuulasin muusikat. Lõpuks jalutasin koju, sest kõht oli juba päris tühi. Maal olles naudin ka köögis vaaritamist (tegelikult naudin seda muidugi alati) ning järgmises postituses ongi plaanis jutustada natukene toiduteemal. 


Täna on ka veel võtmed minu käes ja lähen millal tahan jõusaali. Siiski olen pannud tähele, et minule sobib jõusaali treeninguteks õhtune aeg palju paremini kui hommikune. Igal juhul minul on motivatsioon endiselt laes ja soovin seda ka Teile! :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar